Okazion VW Touareg

Çmimi: 9.000 €
Okazion VW Touareg

Detajet

Postuar
15 qershor 21:04
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

VW Touareg 3.0 nafte viti 2008 kamio automat,navigator,sedilje lekure me ngrohje,klima,airbag,xhama elektrike,pasqyra me palosje,abs,xhama te zinj origjinal mbrapa.Makina ka 185 mij km origjinale dhe eshte e importuar nga zvicra,mund ta kontrolloni ku te doni.Cmimi i diskutueshem


Shpallje te ngjashme