POLO 2008 1.4 NAFTE 3800 EURO 0675265172

Çmimi: 3.800 €
POLO 2008 1.4 NAFTE 3800 EURO 0675265172

Detajet

Postuar
14 qershor 09:41
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

SHITET POLO 2008 1.4 NAFTE 180 000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH MAKINA ESHTE E SAPOTARGUAR DHE E PA PERDORUR NE SHQIPERI E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE CMIMI 3800 EURO TEL: 0675265172


Shpallje te ngjashme