Passat 2016 full option, automat, 2.0 TDI,navi, 14700 €

Çmimi: 14.700 €
Passat 2016 full option, automat, 2.0 TDI,navi, 14700 €

Detajet

Postuar
24 mars 00:30
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
130 000 - 139 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat CC

Përshkrimi

W Passat CC viti 2016, full option, automat, 2.0 TDI, navi, 14700 €

Shitet W Passat CC viti 2016, full option, 2.0 TDI Bluemotion, kambio automatike+nderrim marshi ne timon, 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, 137.000 km origjinale,
Start/Stop option, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch, kamer parkimi, kamer regjistrimi para-prapa, sensore parkimi, 10 airbag, dritat LED,
baxha xhami, xhama të errët, xhama/pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure kafe e errët dhe e bardhë,
sedilje me ngrohje, disqe origjinale çerkin lega 18\", gomat 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy celesa, ekonomike, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 14700 Euro. Cel. 0693596340


Shpallje te ngjashme