Polo 2007 instagram-makina.nga.usa

Çmimi: 1 €
Polo 2007 instagram-makina.nga.usa

Detajet

Postuar
20 mars 2023 00:05
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Manual
Kilometrazha
110 000 - 119 999
Karburanti
Benzin
Targa
Të huaja
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Polo

Përshkrimi

Ideale per impiant gazi
Makine ekonomike dhe gjendje shume e mire
Per me shume info instagram makina.nga.usa


Shpallje te ngjashme