SHARAN TDI (2 te kuqe) BUSINESS CLASS

Çmimi: 5.500 €
SHARAN TDI (2 te kuqe) BUSINESS CLASS

Detajet

Postuar
31 mars 21:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

VW SHARAN TDI (2 te kuqe) viti 2004 e sapo ardhur nga Austria me te gjitha dokumentat e rregullta dhe te paguara deri me 25/6/2019, ngjyra blu e erret, Full Option pilot automatik 3ekrane 2televizora navigator DVD, goma te reja me disqe origjinale+4 goma te reja rezerve me disqe origjinale,sedilje lekure100% ne gjendje perfekte Business Class. Cmimi 5500 euro i PADISKUTUESHEM


Shpallje te ngjashme