SHITET NDROHET GOLF 5 PLUS 1.9 TDI AUTOMAT 2005

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET NDROHET GOLF 5 PLUS 1.9 TDI AUTOMAT 2005

Detajet

Postuar
10 maj 11:32
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
150 000 - 159 999

Përshkrimi

SHITET OSE NDERROHET -WOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS -- 1. 9 TDI SPORT LINE - VITI 2005 - KM 157 000 -- -- NGJYRA BLU E ERRET NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE - KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIK DSG -- TAPICERIA SHUME E PASTER PA GERVISHTJE - DISQJE ALUMINI 15 - GOMA 90% - SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE - TIMON TRESH - RADIO CD PLAY-SISTEM FUNKSIONAL - SHPEJTESI TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TRONIK- TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE - KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA ME REZISTENCE THARJE-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR - -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE - -PER INFO KONTAKTO NR 0695488885- JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER-MUND TE NA NDIQNI DHE NE FACEBOOK >AUTO JULI


Shpallje te ngjashme