Shitet VW Golf 5 viti 2008

Çmimi: 3.800 €
Shitet VW Golf 5 viti 2008

Detajet

Postuar
20 janar 18:00
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet VW Golf 5 viti 2008. Motorr nafte 1.9 TDI. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe estetike.

Cmimi i diskutueshem


Shpallje te ngjashme