Shitet tuaran viti 2006 me letra der ne gusht 6+1 vende

Çmimi: 1 €
Shitet tuaran viti 2006 me letra der ne gusht 6+1 vende

Detajet

Postuar
9 maj 2021 22:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet tuaran me letra deri ne gusht ne gjenje te mir motorrike dhe gjenerike 6+1 vende 1.9 motorri 6 marrsha limitator shpejtesije etj 4400 euro i diskutushem 0685694335


Shpallje te ngjashme