Shitet vw Golf 5 0696409500

Çmimi: 5.300 €

Detajet

Postuar
28 janar 16:49
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf

Përshkrimi

Shitet VW Golf 5 Automat Nafte Vp 05-06 i ardhur nga Gjermania dhe porsa targuar
Gjendja e Makines 10
0696409500


Shpallje te ngjashme