Shitet vw passat cc viti 2012 2.0 benzin-gaz ( 0694254444)

Çmimi: 7.200 €
Shitet vw passat cc viti 2012 2.0 benzin-gaz ( 0694254444)

Detajet

Postuar
3 shkurt 13:19
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
CC
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

190.000 km origjinale te verifikueshme
Zinxhiri dhe kiti i motorrit i ri, nderuar ne 185.000 km
Volanti i ri, nderruar ne 185.000 km
Auto Hold | Cruise Control
Aux | Bluetooth
Shitet per arsye emigrimi ( 0694254444 )
Cmimi i diskutueshem pasi te shihet makina


Shpallje te ngjashme