Shitet wolsvagen caddy

Çmimi: 5.300 €
Shitet wolsvagen caddy

Detajet

Postuar
15 mars 06:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

wolsvagen cady life 1.9nafte shum ekonomike sherben per cdo lloj aktiviteti,makina eshte shum epaster si brenda dhe jasht.vaj filtra sapo te bera, kamio manuale , letrat i mbarojn ne korik makina ka 190 000 km .5300 eur i diskutushem. Nr 0699979169.


Shpallje te ngjashme