Super Okazion VW Touareg

Çmimi: 14.000 €
Super Okazion VW Touareg

Detajet

Postuar
28 janar 16:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

🚘Volkswagen Touareg 3.0 Diezel BlueMotion 2011
📁Makina me letra te rregullta te sapo prera
📁Gjendja Perfekte
📁Salloni Lekure Kafe e Erret
📁Tavani Panoramik
📁Sedile Memorje
📁Sedile Ngrohje Para+Mbrapa, Timoni me Ngrohje
📁NAVI CD DVD TV
📁Bagazhi Hapje Mbyllje Me Boton
📁Komando ne Timon
📁Pilot Automatik
📁Xhama Te Erret
📁Disqe te Zeza
📁Drita Xenon
📁Pasqyra me Palosje
📁Ndezje Start Stop
📁Km 288.000
📁Nr Kontakti 0684762191
Makina eshte ne super gjendje si nga jashte dhe nga brenda. Sherbimet e bera te gjitha ne kohe. Gomat rreth 80% te reja. Per me shume info me kontaktoni ne WhatsAPP. Makinen mund te kontrolloni ku te deshironi. KM 100% Origjinale te vetat.
✅✅Cmimi 13.999€💶💶💶


Shpallje te ngjashme