TIGUAN 2.0 Automatike

Çmimi: 13.000 €
TIGUAN 2.0 Automatike

Detajet

Postuar
4 prill 13:20
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
130 000 - 139 999

Përshkrimi

TIGUANE.
Viti: 2009 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 190 000 199 999 Karburanti: Naftë Targa: Te huaja Prodhuesi VW Volkswagen Modeli Tiguan Ngiyra E zezë Struktura e veturës SUV .Volkswagen Tiguan 103kW 140 hp, transmetimi automatik , Navi te madh, Kamera, sensor parkimi, me tavan xhami dhe me hapje, pasqyre me palosje, xhama te erret... Mjeti është në gjendje të mirë, si në aspektin vizual ashtu edhe në atë teknik. Eshte e sapoardhur nga Gjermania me dogane te paguar. Nese keni ndonjë pyetje, mos ngurroni të na kontaktoni Cel: +355 68 696 4010


Shpallje te ngjashme