Touran 2.0 tdi automatik dsg vitit 2007 ??

Çmimi: 5.800 €
Touran 2.0 tdi automatik dsg vitit 2007 ??

Detajet

Postuar
29 maj 15:11
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet touran viti prodhimit 2007
E ardhur nga zvicrra
Motorr 2.0 tdi kambio automatike dsg 7g
Model higline
Kondicioner climatik bizonal
Ne super gjendje teknike dhe vizuale
6+1 vende xhama te zinj origjinal
Sherbime komplet te bera ne zvicerr
Zero difekte me dogane te paguar gati per targim
Per info 0686431333


Shpallje te ngjashme