VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI GOAL HIGHLINE AUTOMAT-05

Çmimi: 5.500 €
VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI GOAL HIGHLINE AUTOMAT-05

Detajet

Postuar
7 janar 20:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI GOAL HIGHLINE
-EURO 4
-7 VENDE
-XHAMA TE ERRET ORIGJINAL
- FULL OPSIONAL DESIGNO
-VITI 11/2005 MODEL 2006 ( 1 PRONAR GJERMAN)
-Seria HIGHLINE
-169000 KM ORIGJINALE,
-Kambio AUTOMAT DSG
-DCC
-AUTO HOLD
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
-NgjyrëE PERLE GRI E ERRET (LIMITED COLOUR DESIGN EDITION 50 ),
-CD ROM- RADIO FM/AM - SD CARD MP3 VW
-TELEFON VW
-Tapiceri GOAL STOF
-PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES)
-PAKETA SPORT
-XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientinbrenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.)
-BORD KOMPJUTER
-FENERE ME LUPA ORIGJINAL LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-PAKETA INTELIGENT LIGHT( Dritat e mjegulles ndizen automatik per te treguar drejtimin automjeti do te kthehet.)
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)
-5 koka sedilesh,
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike,
-SEDILE ME NGROHJE
-Timon hidraulik,
-Sinjalet e kthimit te integruar në pasqyra,
-Dorezat dhe pasqyrat në ngjyrën e makinës,
-Sediljet e pasme të palosshme
- Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
-Disqe alumini 16 inches te Markes `` VW INDIVIDUAL``
-Goma të sapovendosura CONTINENTAL (80%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
-Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

Cmimi i idiskutueshem
NR 00355692029005


Shpallje te ngjashme