VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION*44000 KM*12

Çmimi: 5.800 €
VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION*44000 KM*12

Detajet

Postuar
31 mars 17:18
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
up!
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
40 000 - 44 999

Përshkrimi

VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL 
-EURO 6
- FULL OPSIONAL DESIGNO 
-VITI DHJETOR 2011 MODEL 2012
- 1 DORE MAKINE
-FACELIFT
-44000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI +TUV
-Kambio MANUALE
-PARK DISTANCE CONTROL
-ACC (Njohja e shenjes se trafikut)
  -AUTO HOLD 
-PARK ASSIST/ PARK PILOT
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) 
  -BLUETOOTH-SD CARD-AUX-CD ROM- RADIO FM/AM 
-TELEFON VW 
-SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity) 
-Tapiceri SPORT LINE EDITION 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA) 
-SENSORE PARKIMI VW Origjinale  -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
  -PILOT AUTOMATIK 
  -PAKETA CHROME OUTSIDE
  -PAKETA SPORT
  -XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.)
-4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic 
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa,
-BORD KOMPJUTER 
-FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE
-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
  -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)  -5 koka sediljesh, 
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), 
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike, 
-SEDILE ME NGROHJE 
-Timon hidraulik, 
-Disqe 15 inches te Markes ` VW
-Goma të sapovendosura (90%)
  -Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,  -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar - E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA  Cmimi i idiskutueshem NR 00355692029005


Shpallje te ngjashme