VW Bora Okazion super mjet

Çmimi: 2.700 Lek
VW Bora Okazion super mjet

Detajet

Postuar
10 shkurt 17:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Bora
Viti i prodhimit
2000
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

W bora makine familjare 1.9 tdi nafte Jane kryer te gjitha sherbimet para nje jave vaj ,filtra,gomina ,krah alumini ,kovergjence etj goma 85 ? Me letra deri ne fund te maj,makina eshte futur ne shqiperi para 2 vitesh ,shume e shpejt ka motor golfi 5 ,shume e paster si nga jashte ashtu dhe brenda, kondicioner klima , fotot flasin vete per me shume info kontaktoni ne numerin e cel 0682572843 ju lutem vetem telefona serioze


Shpallje te ngjashme