VW GOLF 5 HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION*OKAZION* -10

Çmimi: 5.999 €
VW GOLF 5 HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION*OKAZION* -10

Detajet

Postuar
4 janar 23:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

VOLKSWAGEN GOLF 5 HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL 
-EURO 5 
- FULL OPSIONAL DESIGNO 
-VITI DHJETOR 2009 MODEL 2010( 1 PRONAR GJERMAN) 
-FACELIFT
-Seria HIGHLINE- INDIVIDUAL 
-175000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI +TUV
-Kambio MANUALE
  -AUTO HOLD 
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)  -Ngjyrë BLU PERLE (LIMITED COLOUR DESIGN EDITION 50 ),
  -NAVIGATOR -DVD-BLUETOOTH-SD CARD-AUX-CD ROM- RADIO FM/AM 
-TELEFON VW 
-SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity) 
-Tapiceri SPORTLINE TOUR "DESIGNO" 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE 
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA) 
-SENSORE PARKIMI VW Origjinale  -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
  -PILOT AUTOMATIK 
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE
  -PAKETA CHROME OUTSIDE
  -PAKETA SPORT
  -XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.)
-4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic 
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa,
-BORD KOMPJUTER 
-FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE
-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
  -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)  -5 koka sediljesh, 
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), 
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike, 
-SEDILE ME NGROHJE 
-Timon hidraulik, 
-Disqe alumini 15 inches te Markes ` VW GOLF GTI
-Goma të sapovendosura (80%)
  -Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,  -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar - E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA  Cmimi i idiskutueshem NR 00355692029005


Shpallje te ngjashme