VW GOLF 6 2.0 NAFTE AUTOMATIK VITI 2009

Çmimi: 8.000 €
VW GOLF 6 2.0 NAFTE AUTOMATIK VITI 2009

Detajet

Postuar
20 shkurt 09:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shes vw golf 6 dhjetor 2009 me targa Shqiptare dhe i ardhur nga Gjermani ne prill 2017.Me klima tronic,ngrohje sediljesh,navigator,usb,aux,touch screen,opsione ne timon+marsha ne timon,kompjuter bordi,4xhama elktrik,drita automatike + fshirse automatike me sensore,sallon alkantara (kamosh),xhama te homologuar(te zinj) te fabrikes,sensore parkingu para edhe pas me tregues ne display,larse feneresh,4 goma michelin me disqe 18,2çelesa me pult,etj....Makina eshte ne xhendje shum te mira dhe me te gjitha sherbimet e bera.


Shpallje te ngjashme