VW GOLF PASSAT HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION*FULL*09

Çmimi: 5.700 €
VW GOLF PASSAT HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION*FULL*09

Detajet

Postuar
2 prill 23:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
140 000 - 149 999

Përshkrimi

VOLKSWAGEN GOLF/PASSAT HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL 
-EURO 5 
- FULL OPSIONAL DESIGNO 
-VITI DHJETOR 2009 ( 1 DORE MAKINE) 
-FACELIFT
-Seria HIGHLINE- INDIVIDUAL
-R-LINE
-144000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI +TUV
-Kambio MANUALE
  -AUTO HOLD 
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) 
-Ngjyrë GRI METALIZZATO
-BLUETOOTH-SD CARD-AUX-CD ROM- RADIO FM/AM 
-TELEFON VW 
-SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity) 
-Tapiceri SPORTLINE TOUR \"DESIGNO\" 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE 
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA) 
-SENSORE PARKIMI VW Origjinale  -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
  -PILOT AUTOMATIK 
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE
  -PAKETA CHROME OUTSIDE
  -PAKETA SPORT
  -XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.)
-4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic 
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa,
-BORD KOMPJUTER 
-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
 -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)  -5 koka sediljesh, 
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), 
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike, 
-SEDILE ME NGROHJE 
-Timon hidraulik
-Goma të sapovendosura (90%)MICHELIN
  -Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,  -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar - E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA  Cmimi i idiskutueshem NR 00355692029005


Shpallje te ngjashme