VW GOLF V,AUTOMAT,DUKE FILLUAR NGA 25 EUR DITA

Çmimi: 25 €
VW GOLF V,AUTOMAT,DUKE FILLUAR NGA 25 EUR DITA

Detajet

Postuar
11 janar 01:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
0 - 4 999

Përshkrimi

Disponojme makina te ndryshme me qera duke filluar nga 25 euro dita.Faleminderit mund te na gjeni ne facebook dhe instagram “Auto class”


Shpallje te ngjashme