VW Golf 4 portobagazh

Çmimi: 3.500 €

Detajet

Postuar
3 janar 20:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
25 000 - 29 999

Përshkrimi

Makina esht e paisur me te gjitha dokumentat dhe gjendie super


Shpallje te ngjashme