VW Golf 5

Çmimi: 3.800 €
VW Golf 5

Detajet

Postuar
27 janar 21:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
25 000 - 29 999

Përshkrimi

Golf mk5 1.6 benzin/gas .
Ne gjendje shum te mire mototrrike dhe xhenerike .
-Goma 90%.
-5 Marrshe Manuale.
-Disqe Alumini 15’.
-Impianti i Gazit Prins.
-Komanda Ne Timon.
-Sendilje me ngrofje .
-Navi Android me vler 150€.
Makina Esht shum ekonomike ,harxhon 1000Lek per 150Km ne qytet .
Cmimi i Diskutushem


Shpallje te ngjashme