VW JETTA 2.0 TDI E 2012 ME 131 MIJE KLM AUTOMATIKE

Çmimi: Me Marrveshje
VW JETTA 2.0 TDI E 2012 ME 131 MIJE KLM AUTOMATIKE

Detajet

Postuar
4 mars 14:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Jetta
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
120 000 - 129 999

Përshkrimi

Shitet Volkswagen Jetta 2012 me motor 2.0 Tdi (Diesel). I esht blu Bluemotion 82 milje =>131 mije klm Makina ka keto opsione kambio automatike DSG, komanda ne timon pilot automatik shpejtesie sensor shiu sensor dritash xhamat elektrik klima, ngrohje sendilesh kompiuter bordi navigator satelitor radio cd ka bagaxhier me 6 cd vend per karte memorie per muzike dhe filma telefon me bluetooth aux ekran me touch (me prekje) sistemi i boxeve eshte fender dhe vufer origjinal nga fabrik baxha xhami sendile lekure pasqyrat e levizshme abs airbag esp disqe alumini sportiv gomat jane dhe i ka michelin Etj etj Per me shume info +355696209007


Shpallje te ngjashme