VW POLO INDIVIDUAL EDITION 1.2TSI BLUEMOTION -14

Çmimi: 6.900 €

Detajet

Postuar
15 qershor 23:26
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
90 000 - 94 999

Përshkrimi

VOLKSWAGEN POLO INDIVIDUAL EDITION 1.2 TSI BLUEMOTION TECHNOLOGY BiCOL
-EURO 6
- FULL OPSIONAL DESIGNO
-VITI DHJETOR 2013 MODEL 2014
- 1 DORE MAKINE
-FACELIFT
-INDIVIDUAL EDITION
-NGJYRE KAFE PERLE BiCOL ///INDIVIDUAL
-95.000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI(TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE VOLKSWAGEN) +TUV
-Kambio MANUALE
-PARK DISTANCE CONTROL
-ACC (Njohja e shenjes se trafikut)
-AUTO HOLD
-PARK ASSIST/ PARK PILOT
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
-NAVI -DVD-BLUETOOTH-SD CARD-AUX-CD ROM- RADIO FM/AM -TELEFON VW -SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity)
-Tapiceri SPORT LINE EDITION 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE
-KLIMA ME 2 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI)
-SENSORE PARKIMI VW Origjinale
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-START/STOP
-PAKETA CHROME OUTSIDE
-PAKETA SPORT
-XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.)
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa,
-BORD KOMPJUTER
-FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE - AIRMATIC AIR SUSPENSION SYSTEM COMFORT AND SPORT
-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)
-5 koka sediljesh,
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike,
-SEDILE ME NGROHJE
-Timon hidraulik,
-Disqe 15 inches te Markes ` VW
-Goma të sapovendosura (90%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
-Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
Cmimi i diskutueshem
NR 00355692029005


Shpallje te ngjashme