VW Passat 1.9 naft automatik

Çmimi: 3.300 €
VW Passat 1.9 naft automatik

Detajet

Postuar
14 shkurt 13:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

shitet pasat i ardhur nga gjermania me dogan te paguar me kamjo automatike
cmimi 3300 euro
0698911953 kemi dhe makina te tjera