VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ZVICRA

Çmimi: 8.800 €
VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ZVICRA

Detajet

Postuar
16 nëntor 17:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
150 000 - 159 999
Karburanti
Benzin
Targa
Të huaja
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Sharan

Përshkrimi

VOLKSVAGEN SHARAN 1.8 TURBO BENZIN VITI 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR,
MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 NE GAZ, ME KAMJE AUTOMATIC
CLIMA BI ZONA, KOMANDA NE TIMOM PILOT AUTOMATIC XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, XHAMA TE ZI ORIGINAL, SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA, SEDILJE ME NGROHJE
GJENDJE PERFEKTE


Shpallje te ngjashme