VW T5 multivan HIGHLINE 2.5 nafte

Çmimi: 13.500 €
VW T5 multivan HIGHLINE  2.5 nafte

Detajet

Postuar
4 janar 08:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
T5 Multivan
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
120 000 - 129 999

Përshkrimi

Shitet Volkswagen T5 multivan ne gjendje te shkelqyer dhe full option.kambio automatike,navigator,xhama elektrik,xhama te erret origjinal,perde origjinale,sedilje me ngrohje dhe multi position,klima tronic dhe te ndara ne zona te pavarura,dyert anesore me reshqitje dhe hapje mbyllje automatike (me buton ose me pult) me sensore parkimi etj...
Makina eshte e ardhur nga Gjermania dhe e sapo targuar dhe me te gjitha dokumentat dhe taksat e paguara.


Shpallje te ngjashme