VW TOURAN 1.9 TDI HIGHLINE AUTOMAT FULL -08

Çmimi: 6.400 €
VW TOURAN 1.9 TDI HIGHLINE AUTOMAT FULL -08

Detajet

Postuar
10 maj 11:17
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

VW TOURAN HIGHLINE-EXECUTIVE 1.9 TDI
-FACELIFT
-EURO 4
-7 VENDE
- VITI PRODHIMIT 12/2007 MODEL 2008
- 183000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMI
- TUV GJERMAN
- 1 PRONAR I VETEM GJERMAN
- KAMBIO AUTOMAT DSG TIPTRONIK (+/-)
- CHROMPAKET HIGHLINE
- Ngjyrë E GRI METALIZATO
- NAVI- CD - MP3- AZHORNIMI TE DHENEVA NGA SATELITI-
- Klima DIGITALE ME 4 ZONA,
- FTOHES FIGROFERIK
- ROOF RACK HIGHLINE
- CRUISE CONTROL
- TELEFON VW
- TAPICERI ALCANTARA + SPORTLINE +LEVIZJE ME BUTONA
- PASQYRAT ME PALOSJE + NGROHJE + KOMANDIM ELEKTRIK
- XHAMA ELEKTRIKE( Para dhe Mbrapa elektrikë),
- XHAMA TE ERRET TE VW
- PILOT AUTOMATIK + LIMITATOR SHPEJTESIE
- 12 x Airbag(SRS), ABS, BAS, ESP
- Timon hidraulik + ULJE-NGRITJE SIPAS DESHIRES
- FENERE TE PERSONALIZUAR ME LUPA + ULJE -NGRITJE FENERESH SIPAS TERRENIT +LARJE AUTOMATIK+ FREXHO
- 2 CELESA ME KOMANDIM NGA LARG
- SENSORE SHIU + SENSORE DRITE
- GANXHO MBRAPA
- NJE PERDORUES I VETEM
- Sediljet e pasme të palosshme dhe te LEVIZSHME PARA-MBRAPA
- KOMPRESOR +SOLUCION NGJITES+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
- Disqe alumini 15 inches te Markes ``VW BBS`` GOMA TE SAPOVENDOSURA (90%)
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë te ulet, 
- Dogane e Paguar -
E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA 

NR 00355692029005


Shpallje te ngjashme