VW Touran 1.9 TDI viti 2007 me 6 shpejtesi

Çmimi: 3.500 €
VW Touran 1.9 TDI viti 2007 me 6 shpejtesi

Detajet

Postuar
3 gusht 15:00
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe nuk ka nevoje per shpenzime shtese .


Shpallje te ngjashme