VW Touran, 1.9 TDI, viti 2010, 7 vende, Automat

Çmimi: 7.500 €
VW Touran, 1.9 TDI, viti 2010, 7 vende, Automat

Detajet

Postuar
19 qershor 01:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

Shitet makina VW TOURAN 1.9 nafte TDI, model i vitit 2009-2010, me 167000 KM. Makina eshte versioni full option: Motor 1.9 TDI, Kambjo Automatike DSG 7, + opsion ne timon, Klima digitale me 2 zona, Me 7 vende ulur (dy te bagazhit me palosje), Shina inoksi ne tavan, Ganxhe rulote, Xhama te zinje origjinale, Sistem frenimi ABS, ESP, Me 12 AIRBAG, KOMANDA NE TIMON + marsha ne timon, DVD, USB, NAVI,AUX,BLETOOTH, Sensore Parkim dhe kamera per indjetro DISQE ALUMINI Origjinale Goma te reja etj etj. Makina eshte me dokumenta te paguara te rregullta dhe ka ardhur nga Gjermania. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe ska nevoje per asnje sherbim.

Mundesi nderrimi me Benz E200 E220 EVO 2007> Mundesi nderrimi me Benz ML W164 viti 2006 - 2009 Mundesi nderrimi me Toyota Rav4 te vitit 2007>

CMIMI 7500 EURO


Shpallje te ngjashme