VW Touran Highline 2008 Full .

Çmimi: 7.500 €
VW Touran Highline 2008 Full .

Detajet

Postuar
31 mars 19:09
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
150 000 - 159 999

Përshkrimi

Volswagen Touran 2.0 nafte Viti 2008 , Full Options:
Fener Bi Xenon, Ulje ngritje dritave sipas terrenit, Larje Feneresh , Pasqyra me palosje dhe me ngrohje, Sensor Parkimi, Disqe Alumini, Goma 90%, Baxha Xhami, Kambio Automat, Marshe tek timoni, Komanda ne timon , Klima me ndarje, Sedilje me ngrohje, Navigator me touch USB+ AUX, Karikator me 6 disqe, Bluetooth te integruar per cel, Limitator shpejtesie, Frigorifer ftohes ne kroskot, 2 Celsa, Xhama te zinj origjinal, Ganxhe mbrapa, Kompresor me solucion per gomat kriko xhiro gome te gjitha te pa perdorura, Letrat deri ne qershor 2019, Ne gjendje Perfekte, I gatshem per cdo prove.


Shpallje te ngjashme