Volkswagen GOLF 5 PLUS UNITED AUTOMAT 2007

Çmimi: 6.500 €
Volkswagen GOLF 5 PLUS UNITED AUTOMAT 2007

Detajet

Postuar
19 mars 19:48
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf Plus
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS UNITED 2.0 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL
-EURO 4
- FULL OPSIONAL DESIGNO
-VITI 12/ 2007 model 2006
-Seria HIGHLINE- INDIVIDUAL
-170000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI +TUV
-Kambio AUTOMAT
-AUTO HOLD
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
-NgjyrëE ZEZE PERLE (LIMITED COLOUR DESIGN EDITION 50 ),
NAVIGATOR ME EKRAN TE MADH -DVD -MP3-CD ROM- RADIO FM/AM
-TELEFON VW
-SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity)
-Tapiceri SPORTLINE UNITED "DESIGNO" 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI VW Origjinale
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-PILOT AUTOMATIK
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE
-PAKETA CHROME OUTSIDE
-PAKETA SPORT
-XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.)
-4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa,
-BORD KOMPJUTER
-FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)
-5 koka sedilesh,
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike,
-SEDILE ME NGROHJE
-Timon hidraulik,
-Disqe alumini 17 inches te Markes ` VW GOLF HIGHLINE'|
-Goma të sapovendosura (80%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
-Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
Cmimi i idiskutueshem
NR 00355686923939


Shpallje te ngjashme