Volkswagen Pasat 2.0

Çmimi: 5.600 €
Volkswagen Pasat 2.0

Detajet

Postuar
31 mars 19:13
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Passat viti 2005.Nafte 2.0 , Kamje DSG Automatike, Sendilje me ngrohje , , Sensor parkimi dhe Cameras mbrapa , Navigation sistem. Dokumente te paguara deri ne Gusht 2019 ,Disqe Alumini. Euro 4


Shpallje te ngjashme