Vw passat

Çmimi: 5.300 €
Vw passat

Detajet

Postuar
1 prill 2023 16:11
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat

Përshkrimi

SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA 🇩🇪🇩🇪🇩🇪

VW PASSAT
MODELI HIGHLINE
2007
2.0 TDI (NAFTE) TEK BOSHT SI 1.9 SHI…
KAMBIO AUTOMAT DSG
NAVI TE MADH SYSTEM , AUX , BLUTOOTH
SEDILJE & ELEKTRIKE DHE ME NXEMJE,KOMANDO NE TIMON + MARSHE NE TIMON
XHAMAT E ERRET ORIGJINAL DRITA KSENO BI KSENO ORIGJINALE DHE ME LEVIZJE SIMAS KTHESAVE
KLIMA DIXHITALE BIZONALE,ETJ TJEKSOJ SE MAKINA ESHT FULL NE LLOIN E SAJ….DHE ESHT NE SUPER GJENDJE SI E RE✅240 MIJE KILOMETRA ME LIBER SERVISI 🔥🔥🔥CMIMI 5300€ KA DHE MUNSI NDRRIMI 📲 0694616600