W GOLF V 1.9 NAFTE VITI 2008 AUTOMAT

Çmimi: 4.700 €
W  GOLF  V 1.9  NAFTE  VITI  2008   AUTOMAT

Detajet

Postuar
17 prill 23:23
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

Wolksvagen golf 5 1.9 nafte viti 2008 kamio automatike
Ngjyra blu metalixato klima digitale xhama elektrik pasqyra elektrike komanda ne timon + marshe ne timon , disqe alumini goma te reja ,makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe estetike , ska nevoj per asnje sherbim , e gatshme per cdo lloj prove ,e sapo ardhur me dogane te paguar , i diskutushem


Shpallje te ngjashme