Wolkswagen Touareg

Çmimi: 15.600 €
Wolkswagen Touareg

Detajet

Postuar
28 janar 2023 17:04
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

TEL: 069 66 66 334
% 15.600 i diskutueshem (mundesi nderrimi )
• VITI 2012
• KM 175.000
• KAMIO AUTOMATIKE
• NAFTE
• FENER BI XENON DHE LED
• FENER ME LARJE AUTOMATIKE
• SENSORE PARKIMI
• DRITA MJEGULLE
• NDEZJE ME BUTON
• SENSOR SHIU DHE DRITE
• BAGAZHIER ME 6 CD
• TAVAN FULL PANORAMIK
• 4X4
• NAVIGATOR.DVD
• AUTO HOLD
• AUX, KARTE MEMORIE
• PILOT AUTOMATIC
• KOMPJUTER BORDI
• LIDHJE TELEFONI ME BLUETOOTH
• KLIMA TRONIC ME 2 ZONA
• SEDILJE LEKURE ELEKTRIKE
• SEDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA
• SISTEM AUDIO PREMIUM
• XHAMA TE ZI ORIGJINAL MBRAPA
• SEDILJE ME MEMORIE
• EKRAN ME TOUCH
• SEDILJE ME FRYRJE ME AJER
• SENSOR MONITORIMI PRESJONIT AJRIT GOMAVE
• DISQE 20 R LINE
• TIMON ME NGROHJE
• TIMON ME LEVIZJE ELEKTRIKE


Shpallje te ngjashme