Shitet Volvo S60 ne gjendje te shkelqyer

Çmimi: 3.700 €
Shitet Volvo S60 ne gjendje te shkelqyer

Detajet

Postuar
17 tetor 20:11
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Volvo
Modeli
S60
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Shitet volvo S60 ne gjendje te shkelqyer 2.4 pa turbo me te gjitha sherbimet e kryera te VOL_AL Service SH.P.K
Kamje manual me 5 njesi shpejtesije me 286000 km te certifikuara me libreze servisi me impjant gazi te sapomontuar STAG dhe dokumenta te sapo paguara per nje vit 17.10.2021 e gatshme per cfardolloj prove