Volvo V40 2002 1.9D

Çmimi: 2.300 €
Volvo V40 2002 1.9D

Detajet

Postuar
15 mars 01:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Volvo
Modeli
V40
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

shitet volvo v40, vitprodhim 2002, motor 1.9 naft ,kondicioner, disqe alumini, tapiceri meshin e bardh, ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike esht shum ekonomike dhe e rehatshme
cmimi 2300 euro i diskutueshemShpallje te ngjashme