Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18

Çmimi: Me Marrveshje
Ringa (Shitet Banesa ne Viti)475/18

Detajet

Postuar
15 prill 15:51
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Viti i prodhimit
Viti
Modeli
80
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Viti me 80 m2:
Banesa eshte te Ndertesa e Abit..
Banesa eshte ne K.1
Banesa ka,Sallon,Kuzhine,2 Dhoma gjumi,banjo.
Banesa eshte me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.