Playstation 3

Çmimi: 60 €

Detajet

Postuar
11 mars 21:57
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti

Përshkrimi

Me Garancion!!
Arsyeja qe shes
Mka ardh prej Gjermanie pa gjystika eshe spo me duhet
Ka dhe Fifa 16