shes dyer e dritare viber +38345421986

Çmimi: Me Marrveshje
shes dyer e dritare   viber +38345421986

Detajet

Postuar
8 qershor 14:05
Kategoria
Shtepi & Familje > Materiale ndertimi
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Viti i prodhimit
Viti

Përshkrimi

shes dyer e dritare viber +38345421986
prodhojm dyer dhe dritare per shtepi banesa ................shes dyr dhoma gjumi tavolina karrika separe


Shpallje te ngjashme