ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

Çmimi: 23 €
ROLETA  TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

Detajet

Postuar
7 janar 23:29
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Viti i prodhimit
Viti

Përshkrimi

JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI.KEMI PROFILA TE ROLETAVE/FLETZA/VETEM NGJYRE TE BARDHE.
NQOFSE I INSTALONI KETO ROLETA VERES OBJEKTI I JUAJ DO TE JETE 20 PERQINDE ME I FLLADITSHEM DHE DIMRIT DO TE JETE 10 DERI 18 PERQINDE ME INXETE KESHTY KY INVESTIM NE ROLETA TE JASHTME DO TE JU PAGUHET PER TRI VJETE NE FORME TE KURSIMIT TE ENERGJISE SEPSE DIHET QE PLASTIKA ESHTE IZOLATOR I SHKELQYESHEM NGA TE FTOFTI DHE NGA NXETSIA.
DIASPOR NE RETH 80 PERQINDE TE PUNVE I KRYEJM PER DIASPOR NQOFSE JENI TE INTERESUAR NE MUNDE TA KRYEJM PUNEN EDHE PA QENE JU FIZIKISHTE NE KOSOVE.NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PERVOJEN TONE.
TEL.O44/148 991 DHE 049 148 991 ME POSHTE PO JU JAPIM QMIMIN E1 ROLETAVE SIPAS DIMENZIONEVE TE DRITAREVE;
80X140 30 EURO
80X210 50 EURO
135X210 81 EURO
140X140 62 EURO
160X140 70 EURO ETJ,ETJ,
ORARI I PUNES 7-23 GJDO DIT.


Shpallje te ngjashme