Audi A4 3.0 TDI Quatro Automatik Dogan Homologim

Çmimi: Me Marrveshje
Audi A4 3.0 TDI Quatro Automatik Dogan Homologim

Detajet

Postuar
29 mars 19:53
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A4
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet Audi A4 3.0 TDI Quatro Automatik Tiptronik me Dogan Homologim e Ardhun Prej Zcicrres me libra servisit 044 343 451 dhe 044 605 956