Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro 2011 me Dogan Long

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro 2011 me Dogan Long

Detajet

Postuar
17 mars 13:05
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A8
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro e vitit 2011 me dogan e homologim te paguar e importuar nga Zvicrra ni pronar qe nga prodhuesi me full paisje 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA


Shpallje te ngjashme