Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line Quattro 2012 DoganCH

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line Quattro 2012 DoganCH

Detajet

Postuar
12 maj 11:46
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
Q5
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line i vitit 2012 Quattro Automatik me Dogan e Homologim i importuar nga Zvicrra me libra servisi me full paisje 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA


Shpallje te ngjashme