Shitet Q7 3.0 TDI viti 2010 Automatik S Line

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Q7 3.0 TDI viti 2010 Automatik S Line

Detajet

Postuar
9 janar 15:15
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
Q7
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Shitet Q7 3.0 TDI Viti 2010 S Line Automatik tiptronik 8 shpejsi i regjistruar 1 vit . Vetura permban klimen tronike para mbrapa lleda para mbrapa karrika me nxemje para mbrapa navigacion shpejsit ntimon pulla ntimon Panoram ne te dy pjeset dhe ne gjendje shum tmire teknike te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 343 451 Auto salloni Elsa