Shitet BMW 520 Dizel Viti 2009 Automatik Me Dogane

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet BMW 520 Dizel Viti 2009 Automatik Me Dogane

Detajet

Postuar
9 shkurt 16:05
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
520
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet BMW 520 Dizel viti 2009 Automatik tiptronik E Zvicrres Me dogane Homologim dy qelsa libra servisit kontakti 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa


Shpallje te ngjashme