Shitet BMW X5 3.0 Dizel Automatik Viti 2002

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet BMW X5 3.0 Dizel Automatik Viti 2002

Detajet

Postuar
29 mars 19:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
X-modele
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2002 Automatik Tiptronike RKS I Skaduar dhe permban te gjitha opsionet e duhura te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa


Shpallje te ngjashme