Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 BiTurbo Camera

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 BiTurbo Camera

Detajet

Postuar
1 mars 14:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
X5
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 Automatik me 286 ps i regjistruar ne RKS Vetura permban camera dy turbina senzor parkingu panoram me xham solar xenon bixenon karrika nxemje navigation libra servisit 210 mij dy qelsa goma treja e shume sene tjeta kontakti 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA


Shpallje te ngjashme